Hashtag: 'Марин Пуцар'
Актуелно

Почина Марин Пуцар, првиот човек на „Подравка“

11 јан 2021
Пуцар почина по тешко боледување во болницата во Копривница
Регион

„Подравка“ повторно ги награди вработените

29 дек 2020
Тоа е веќе петта награда за работниците во текот на 2020 година
Актуелно

„Подравка“ ги награди вработените за успешни резултати

18 ное 2020
Ова се втори парични награди во текот на една година
Регион

Марин Пуцар од „Подравка“ на чело на хрватски ХУП

01 сеп 2020
Освен него, за истата функција се кандидираа и Михаел Фурјан, претседател на Управата на „Плива“ и Ренато Радиќ, ко-сопственик на...
Регион

Вредна донација од менаџментот на „Подравка“

30 мар 2020
Иницијативата е на Марин Пуцар, претседател на Управата на „Подравка“
Вчитува уште новости...