Hashtag: '„Кликер маркетинг“'
FMCG Македонија 2021

Интересен од почеток до крај....како помина 7 FMCG SUMMIT SKOPJE 2021

29 окт 2021
FMCG Македонија 2021

Зошто да бидете спонзор на 7 FMCG SUMMIT SKOPJE 2021?

30 авг 2021
Македонија

Бидете спонзор на 7 FMCG SUMMIT SKOPJE 2021!

25 авг 2021
Самитот оваа година ќе се рекламира исклучиво онлајн со големо присуство во дигиталниот простор преку банери, ПР текстови и реклами,...
Актуелно

7 FMCG Summit Skopje 2021 - на 28 октомври

04 авг 2021
InStore и „Кликер маркетинг“ Ви го најавуваат 7 FMCG Summit Skopje 2021, најголемиот трговски настан во годината
Македонија

Очекувајте ги Мапа на трговци и Мапа на дистрибутери!

21 јул 2021
Наскоро, на вашите бироа ќе ги добиете изданијата од најновиот проект на InStore и „Кликер маркетинг“
Актуелно

Skopje Marketing Summit: Иднината на маркетингот е во односот човек со човек

25 мај 2021
Со многу инспиративна енергија, искуства за маркетингот во сегашноста и очекувања за тоа што на ова поле ќе донесе иднината, на 20 мај се...
Македонија

Сакате повторно да го проследите 6 FMCG SUMMIT 2020? Реприза само денес

06 дек 2020
Редакцијата на InStore и агенцијата „Кликер маркетинг“ го репризираат 6 FMCG SUMMIT 2020, на барање на оние кои го пропуштија Самитот што се одржа...
Македонија

Сакате повторно да го проследите 6 FMCG Summit 2020? Реприза само во недела

02 дек 2020
И покрај рекордната посетеност од над 1.500 посетители, интересот за говорниците и за нивните теми не спласнува
Македонија

6 FMCG SUMMIT 2020 сруши рекорди во посетеност

27 ное 2020
Повеќе од 1.500 посетители го проследија 6 FMCG SUMMIT 2020 кој се одржа вчера, онлајн, во организација на магазинот InStore и агенцијата „Кликер...
Македонија

Во тек е 6 FMCG SUMMIT 2020 - следете го бесплатно тука!

26 ное 2020
6 FMCG Summit Скопје 2020 може да го следите на овој линк: YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=Ur7WGUT7c1M&feature=youtu.be и на следниве платформи: LinkedIn @InStore - MK FB...
FMCG Македонија 2020

Утре ќе се одржи 6 FMCG Summit Скопје - над 800 регистрирани учесници

25 ное 2020
FMCG Македонија 2020

Јелена Кнежевиќ Влаховиќ : Илузија на одговорноста

23 ное 2020
Вчитува уште новости...