Hashtag: 'InStore '
Македонија

Објавено специјалното издание MUST HAVE 2023!

14 дек 2022
InStore MUST HAVE 2023 е препорака и презентација на најсилните FMCG - брендови на македонскиот пазар, кои задолжително треба да се најдат на...
Македонија

Ги мапиравме главните играчи на пазарот – погледнете кои се!

20 јул 2022
Во тек е дистрибуцијата на новите специјални изданија на InStore и „Кликер маркетинг“ – третата Мапа на трговци и второто издание на Мапа...
Македонија

Ексклузивно: InStore na Саемот ПЛМА во Амстердам

30 мај 2022
На овогодинешниот Саем на приватни трговски марки, како и претходните годините, InStore е единствен регионален медиум кој има претставник...
Регион

Денеска се одржува 8. FMCG Retail Summit во Белград

18 ное 2021
Самитот е во хибриден формат, со физичко присуство и онлајн
FMCG Македонија 2021

Интересен од почеток до крај....како помина 7 FMCG SUMMIT SKOPJE 2021

29 окт 2021
Македонија

Денеска следете го 7 FMCG SUMMIT SKOPJE 2021!

28 окт 2021
Над 600 учесници се регистрираа досега за да ги следат новостите и предавањата на сите теми што го засегаат секторот
FMCG Македонија 2021

Приклучете ни се утре на 7 FMCG SUMMIT SKOPJE 2021!

27 окт 2021
Актуелно

Се подготвува новиот 100 MUST HAVE 2021/2022 - местото за Вашите брендови!

12 окт 2021
Брендовите ќе бидат објавени во специјалното издание 100 MUST HAVE 2021/2022 кое ќе излезе кон крајот на ноември
Македонија

Бидете колумнист во InStore!

29 сеп 2021
Сакаме почетокот на секоја работна недела да биде обележан со позитивни примери, конструктивни предлози или корисни заклучоци на...
Македонија

Бидете спонзор на 7 FMCG SUMMIT SKOPJE 2021!

25 авг 2021
Самитот оваа година ќе се рекламира исклучиво онлајн со големо присуство во дигиталниот простор преку банери, ПР текстови и реклами,...
FMCG Македонија 2021

7. FMCG Summit Skopje 2021 ќе се одржи на 28 октомври

04 авг 2021
Регион

Денеска и утре се одржува FMCG Бренд Форум

01 јун 2021
Српската редакција на магазинот InStore ја организира централната годишна конференција за маркетинг на FMCG брендовите и услугите
Вчитува уште новости...