Hashtag: 'dm drogerie markt'
Македонија

„Дм дрогерие маркт“ донираше 50 инфузиони пумпи

15 сеп 2021
Компанијата „дм дрогерие маркт“ донираше 50 инфузиони пумпи во вкупна вредност од речиси 4 милиони денари во Универзитетска клиника за...
Свет

Почина коосновачот на дрогериите dm

08 окт 2020
Гинтер Бауер, коосновачот и член на дрогериите dm почина во својата 76-та година од животот
Македонија

Ново работно време во dm дрогериите

27 мар 2020
Продажните објекти на dm дрогериите за време на викендот во најголем дел ќе бидат отворени до 14.30 часот, а во работните денови до 19 часот
Вчитува уште новости...