Hashtag: 'реклама'
Видео вести

(ВИДЕО) Нова, духовита реклама за пиво

23 фев 2021
Новата кампања на Nikšićko изобилува со духовити ситуации и дијалози
Видео вести

(ВИДЕО) Прва глобална промоција на Carlsberg

13 јан 2021
Данската пиварница „Карлсберг“ објави реклама во која го промовира безалкохолното пиво Carlsberg 0.0, а во која учествува и данскиот актер...
Видео вести

Комична реклама на Rexona

20 фев 2019
Главниот актер се срами од жолтите кругови под пазувите.
Видео вести

Рекламата на Gillette ги налути мажите

16 јан 2019
Во рекламата, Gillette ги адресира сексизмот, сексуалното вознемирување и сексуалното насилство, повикувајќи ги мажите да истапат против...
Вчитува уште новости...