Hashtag: 'видеоспот'
Актуелно

Кампања на „Алкалоид“: Со преглед на видеoто „Чукни во дрво“ донирате за Детска клиника

10 јун 2021
„Алкалоид“ низ видеоспот во кој деца ја пејат антологиската „Чукни во дрво“ на Влатко Стефановски, го одбележува 85. роденден, со тоа...
Видео вести

(ВИДЕО) Oatly прашува: Дали сте глупави?

02 мар 2021
Во видеоспотот на Oatly се прикажани испитаници што се обидуваат да најдат разлика меѓу млеко и овесна напивка само врз основа на...
Вчитува уште новости...