Hashtag: 'InStore – Македонија'
FMCG Македонија 2020

6. FMCG summit: Сѐ се врти околу луѓето

07 дек 2020
Македонија

Бидете спонзор на трговскиот настан на годината!

28 окт 2020
Досега повеќе од 200 пријавени за следење на шестиот FMCG Summit!
Актуелно

Пријавете се за да ве забележат трговците

28 окт 2020
Веќе трета година по ред InStore ви овозможува да влезете во престижното друштво на топ-100 брендови во Македонија на уникатен начин, преку...
Актуелно

InStore ја објави „Мапа на трговци“-реакциите се одлични

06 авг 2020
„Мапа на трговци“ е пионерски чекор на македонскиот пазар. Ја прикажува комплетната слика на малопродажниот сектор во земјава
Македонија

InStore ги поврзува професионалците и компаниите

25 мар 2020
Како редакција и магазин кој е секогаш тука за потребите на секторот одлучивме да помогнеме и на секторот да му понудиме професионални...
Македонија

In-house обуки можност за унапредување на деловното работење

09 мар 2020
Кон средината на февруари, Дарко Лукиќ, во организација на InStore, одржа in-house обука „Бренд менаџмент“ за вработените во компанијата...
Македонија

Во април очекувајте го посебниот Водич низ дистрибуција и логистика

02 мар 2020
Во тек е подготовката на посебниот Водич низ дистрибуција и логистика, кој веќе петти пат по ред го објавува InStore...
Актуелно

InStore: Нови содржини за вашите бизниси

14 фев 2020
Држејќи чекор со трендовите и со вашите реални потреби, и годинава InStore нуди многу нови содржини и можности да ги огласите вашите нови и...
Видео вести

(ВИДЕО) Што рекоа нашите читатели за InStore

22 јан 2020
Прашавме дали InStore e корисно четиво за бизнис секторот
FMCG Македонија 2019

5. FMCG summit: Ќе ги следиме или ќе бидеме носители на промените?

17 мај 2019
Актуелно

Верица Мартиновски: Content! Content! Content!

14 дек 2018
FMCG Македонија 2018

4. FMCG-самит: Едукативен и инспиративен ден

18 мај 2018
Вчитува уште новости...