Актуелно

Наскоро на вашите бироа InStore MUST HAVE 2023

30 ное 2022

Следната недела ќе го добиете најважното специјално издание за целата година – InStore MUST HAVE 2023.

InStore MUST HAVE 2023 е препорака и презентација на најсилните FMCG-брендови на македонскиот пазар, кои задолжително треба да се најдат на полиците во маркетите. Ќе добиете и увид во тоа кои се топ-брендовите на „Веро“, „Тинекс“, „Вива фреш“, „Рамстор“, „Рептил“ и Paket.mk. Во рамките на петтото издание на  MUST HAVE 2023 повторно ќе понудиме одлични и квалитетни содржини:

✔ „Кантар“

✔ „Фокус рисрч“

✔ „Нилсен медиа“

✔ „Индаго“

✔ „Инсајдер“

✔ „Еуромонитор“

✔ „Медиана“

Петтото издание на InStore MUST HAVE 2023 носи новини: визуелни и содржински. Врз основа на многубројните истражувања што ги добивме од водечките агенции во Македонија и во регионот, дојдовме до значајни информации за производителите и дистрибутерите, за тоа што сака потрошувачот, кои брендови сака да ги види на полиците, каква е амбалажата што го привлекува, кои се омилените вкусови и сл.

Повеќе информации нa: srme@instore.mk@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 

Се вчитува следна вест...