Актуелно

Специјално издание InStore MUST HAVE 2023

09 ное 2022

Во рамките на петтото издание на  MUST HAVE 2023 повторно ќе понудиме одлична и квалитетна содржина.

✔ FOCUS Marketing Research GmbH

✔ Euromonitor

✔ Ipsos

✔ Kantar

✔ Mediana

✔ NielsenIQ

InStore MUST HAVE 2023 е препорака и презентација на најсилните FMCG-брендови на македонскиот пазар, кои задолжително треба да се најдат на полиците.

Петтото издание на InStore MUST HAVE 2023 носи новини: визуелни и содржински. Врз основа на многубројните истражувања што ги добивме од водечките агенции во Македонија и во регионот, дојдовме до значајни информации за производителите и дистрибутерите, за тоа што сака потрошувачот, кои брендови сака да ги види на полиците, каква е амбалажата што го привлекува, кои се омилените вкусови и сл.

Вклучете ги вашите брендови кои сметате дека треба да се најдат на полиците на сите подобро снабдени продажни објекти.

Повеќе информации нa: srme@instore.mk@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 

Се вчитува следна вест...