Hashtag: 'Давос'
Свет

Светскиот економски форум во Давос нема да се одржи сега во јануари

11 јан 2022
Организаторите на Светскиот економски форум во Давос објавија дека јануарскиот состанок на Форумот е одложен поради Омикрон...
Вчитува уште новости...