Видео вести

(ВИДЕО) Моменти од 5.FMCG SUMMIT во Скопје

03 јун 2019

Од подготовките, преку пристигнувањето на гостите, понудите на спонзорите, говорниците, публиката...Како помина 5.FMCG SUMMIT во Скопје? 

Самитот ги донесе последните трендови од секторот трговија со стока за широка потрошувачка. Присуствуваа повеќе од 380 претставници на најголемите компании во земјава.

Погледнете што забележа камерата на InStore:@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 


Слична содржина(ВИДЕО)Линкдин-кампања на „Маерск“

18 фев 2020

(ВИДЕО) Прва реклама на „Кока-кола“ во време на пандемија

18 фев 2020

(ВИДЕО) Nike порачува: Не прави го тоа!

18 фев 2020

(ВИДЕО) Ковид-19 како осамено чудовиште

18 фев 2020

„Апатинска пивара“ со новата реклама повикува на одговорност

18 фев 2020

(ВИДЕО) Нов спот на Lavazza-бурни реакции од сите што го видоа

18 фев 2020
Вчитува уште новости...