Македонија

Се отвори нов КАМ маркет

06 јул 2020
Утрово се отвори нов KAM маркет во Скопје. 
 
Од компанијата информираа дека локацијата на маркетот е ул. „Митрополит Т. Гологанов“ бр. 74. Објектот има 282 квадратни метри. 
 
Ве очекува супер понуда по супер цени кои ќе важат само во овој маркет до исцрпување на залихите. Искористете ги овие понуди по одлични цени, соопштија од КАМ по повод отворањето на новиот маркет. 


@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 


Слична содржинаУтре е последен рок за пазарување со домашните платежни картички

07 авг 2020

ФИТР: 123 домашни компании во финална фаза на Повикот за брзо прилагодување против Ковид-19

07 авг 2020

Донација од маркетите КАМ за Црвен крст

07 авг 2020

Профитот на „Европа“ зголемен за 64 отсто

07 авг 2020

Винарниците предупредуваат: Винската индустрија е пред целосен колапс

07 авг 2020

СКСЗМ: Економијата да биде приоритет на новата влада

07 авг 2020
Вчитува уште новости...