Македонија

InStore ги поврзува професионалците и компаниите

25 мар 2020

Деновиве во нашата редакција се обратија неколку професионалци од секторот, кои во моментов се обидуваат да најдат работа. 

Како редакција и магазин кој е секогаш тука за потребите на секторот одлучивме да помогнеме и на секторот да му понудиме професионални кадри.  Сметаме дека во добри времиња е добро да работите со професионалци, а во лошите морате да ги имате во тимот.

Неколку професионалци со нас ги споделија своите работни искуства и ние како редакција  ќе ги споделиме со заинтересираните компании. Ги повикуваме и компаниите да ни испратат информации за своите слободни позиции!

Пишете ни на info@instore.mk@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 

Се вчитува следна вест...