10 години

10 години InStore: Најдобрите регионални интервјуа на едно место

13 сеп 2021

10 години успешно ја одржуваме и надоградуваме регионалната синергија, секојдневно нудејќи информации, совети и стручни текстови значајни за компаниите од Јадранскиот Регион.

Од континуираната регионална соработка меѓу редакциите на InStore произлегоа одлични нови проекти, а преку објавените регионални интервјуа, овозможивме поблиску да се запознаете со лидерите на најголемите и репрезентативни компании од регионот и од светот.

„Крафт“ – Источнојадрански Регион; „Козметика Афродита“; „Нелт“; „Баeрсдорф“ – Србија; „Перутнина Птуј“; „Атлантик група“; „Хенкел“ – Србија, Црна Гора, Македонија и Албанија; „Жито“ – Словенија; „Клас“ – БиХ; „Дон Дон“; „Палома“; „Ризо Скоти“; „Растодер“; „Монини“, „Виолета“... се само дел од компаниите кои беа наша и ваша инспирација.@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 

Се вчитува следна вест...