10 години

10 години InStore - повеќе од 100 направени интервјуа

12 мар 2021

InStore 10 години е гласот на FMCG-секторот во Македонија и во регионот.
Во повеќе од 100-те направени интервјуа ги пренесовме пораките на производителите, дистрибутерите и трговците.
Зборуваме за почетоците, новите инвестиции, за подемите и падовите, предизвиците... И продолжуваме понатаму.

Во следните изданија на InStore ќе ви понудиме интересни содржини кои ќе ве потсетат на вредноста на она што го правиме и ќе го правиме за вас.@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 

Се вчитува следна вест...