Колумни

10 години InStore: 450 стручни текстови од различни области

13 мај 2021

Целта ни е да бидеме доверливи и во тоа целосно успеавме. Нашите експерти од различни области најмногу придонесоа за создавањето и градењето на таа доверба.

Се надеваме дека Даворка Биондиќ-Винце, Филип Лунески, Дарко Лукиќ, Лазар Ѓуров Антонио Зрилиќ, Митка Мојсовска, Гордана Кадоиќ, Дарко Василиќ, Петар Лазаров, Драган Шутевски, Јасна Стоимировска-Величков и многу други, се горди на соработката со магазинот InStore, како што сме горди и ние што имавме можност да соработуваме со нив.@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 

Се вчитува следна вест...