Македонија

InStore избира најдобро трејд-решение

15 јан 2020

Производителите вложуваат многу во трејд маркетингот, за своите брендови полесно да стигнат во кошницата на потрошувачот.

Отсега вашите иновативни и креативни промо позиции ќе ги следиме во InStore. Затоа, испратете ни фотографии од вашите примарни, секундарни и посебни позиции, посебно уредени простори во маркетите, заедно со краток опис, а ние ќе ги објавиме најдобрите. Производители, дистрибутери, трговци ги очекуваме вашите фотографии на info@instore.mk.

Во рамките на следниот број на магазинот InStore планиран е нов прилог наменет за трејд решенијата и POS во кој ќе ставиме посебен акцент на позиционирањата во маркетите, кои сè почесто се вистински иновативни достигнувања. Во прилогот ќе има една страна наменета за вашите најдобри промо-позиции во 2019/2020 година, но ќе има и стручни текстови од експерти од областа.

Вие имате што да покажете! Нестрпливо Ве очекуваме! 

 

 @InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. 


Слична содржинаМакедонија во следната година очекува раст на БДП од 4,8 отсто

21 сеп 2020

Секој може да биде газда за 1 евро

21 сеп 2020

Уште пет години продолжена дозволата на „Пакомак“ за колективно постапување со отпад

21 сеп 2020

Министерот за земјоделство: Ќе се откупи целото грозје до последно зрно

21 сеп 2020

Грантови за уште 31 фирма преку Фондот за иновации

21 сеп 2020

Владата утврди мерки за помош на лозарите и на винариите

21 сеп 2020
Вчитува уште новости...