Видео вести

(ВИДЕО) Сергеј Зафировски: Се појави нова категорија потрошувачи

03 јул 2019

Сергеј Зафировски, oсновач и извршен менаџер на „Инсајдер ИД“ укажа на нова категорија потрошувачи на пазарот – „финансиски логични“ потрошувачи.

Тие се врзуваат за локацијата, како место каде што ќе набават најголем број производи по најконкурентни цени и ќе ја оптимизираат целата потрошувачка кошница.

Погледнете повеќе тука: 

 
Слична содржина

@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. „Апатинска пивара“ со новата реклама повикува на одговорност

17 јул 2019

(ВИДЕО) Нов спот на Lavazza-бурни реакции од сите што го видоа

17 јул 2019

Budweiser го враќа Whassup

17 јул 2019

Храброста е убава – нова кампања на Dove

17 јул 2019

(ВИДЕО)Мирослав Мишковиќ: Да создаваме поголем економски простор

17 јул 2019

(ВИДЕО) Одлични препораки од бизнисмените за FMCG Summit во Скопје

17 јул 2019
Вчитува уште новости...