Видео вести

(ВИДЕО) Моменти од 5.FMCG SUMMIT во Скопје

03 јун 2019

Од подготовките, преку пристигнувањето на гостите, понудите на спонзорите, говорниците, публиката...Како помина 5.FMCG SUMMIT во Скопје? 

Самитот ги донесе последните трендови од секторот трговија со стока за широка потрошувачка. Присуствуваа повеќе од 380 претставници на најголемите компании во земјава.

Погледнете што забележа камерата на InStore:
Слична содржина

@InStore.mk
Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира. (ВИДЕО) Нов спот на Lavazza-бурни реакции од сите што го видоа

16 јул 2019

Budweiser го враќа Whassup

16 јул 2019

Храброста е убава – нова кампања на Dove

16 јул 2019

(ВИДЕО)Мирослав Мишковиќ: Да создаваме поголем економски простор

16 јул 2019

(ВИДЕО) Одлични препораки од бизнисмените за FMCG Summit во Скопје

16 јул 2019

(ВИДЕО)Џемаил Даути: Без анализа не носиме одлуки - затоа сме успешни

16 јул 2019
Вчитува уште новости...