IN STORE in your country:
Makedonija   Slovenija   Hrvatska   Srbija   BiH  
Povratak na pocetnu stranu  
  Македонија Понеделник, 24.09.2018 || Голема забава со Петко, „Поточиња“ и вкусна храна пред Веро Тафталиџе  |  Данците бараат органска храна   |  „Едека“ воведува ласерски етикети   |  „Веро“ трајно ги намали цените на 650 производи   |  Се продава „Навип винарство“   |  Кроасаните 4U добија интернационален сертификат   |  „Метро“ најави продажба на хипермаркетите „Реал“  |  Македонија со национален штанд на најголемиот прехранбен самит во ЈИЕ   |  „Фонтера“ првпат работи со загуби   |  Сарај доби „Coca-Cola Aктивна зона“   |  Кочанскиот ориз не е со ГМО   |  „Витаминка“ изложува на саемот Worldfood Москва 2018   |  „Бовин“ прослави две децении постоење   |  „Бимилк“ му даде нов лик на Тумбе Кафе во Битола   |  „Лесковачка скара“ само со дозвола   |  „Бучен Козјак“ се редизајнираше – производите со нови дизајни веќе се на полица  |  Пивото ќе поскапи од 2019 година  |  Нова мобилна апликација на „Рамстор“   |  За три месеци одземени половина тон лажен мед   |  Нема потврда од науката дека ГМО се штетни   |   ||
   

Миксови Fantasia

 
Миксови за колачи и кекси Fantasia
Логистички податоци:

Назив на производот Нето-количество Баркод Транспортно пакување
Mешавина за палачинки со мелен бисквит  280 г. 5310345002405 8
Mешавина за вафли и палачинки  270 г. 5310345002429 8
Мешавина за чокомафини со какао-лушпи 320 г. 5310345002443 8
Мешавина за мафини со чоколадни капки 310 г. 5310345002955 8
Мешавина за овошен колач со суво грозје 420 г. 5310345002481 8
Мешавина за мраморен колач   400 г. 5310345002504 8
Мешавина за браунис со овес, кокос и какао капки 350 г.  5310345002528 8
Mешавина за солени крекери со овесни снегулки и семиња 360 г. 5310345002542 8
Мешавина за солени мафини со семиња 200 г. 5310345002566 8
Мешавина за мафин со вкус на пица 200 г. 5310345002580 8
Мешавина за браунис 340 г. 5310345002467 8

Маркетиншка поддршкабилборди, автобуски постројки, автобуси, објави во списанија на социјални медиуми...
 
Производител и дистрибутер: „Макпрогрес"
Е-пошта: marina.a@vincinni.com
Фејсбук: Fantasia
Веб-страница: www.makprogres.com.mk
Телефон и факс: +389 33 36 22 89, +389 33 36 22 99
 

 
Новитети за на полица
 
 
 
back to top